News about digitizing infrastructures and automating utility inspection with drones and AI

Як AI допоможе створити Україну

100 000 інвестиційних проектів можна керувати за допомогою uBird

У найближчі кілька років Україна зіткнеться з серйозним викликом – десятками тисяч складних інфраструктурних та підприємницьких проектів. Однак це єдиний шанс для країни відновити себе і брати участь на рівних у міжнародному виробництві, а не лише як сировинний ресурс.

Кількість проектів у сотні разів перевищує те, що було створено в Україні за останні роки, а це означає, що навіть великим міжнародним інвесторам, які мають досвід роботи в Україні, потрібно буде збільшити свій український портфель у десятки разів. Це створює значний бар’єр для систем управління та прийняття рішень в Україні та світі.

Удосконалення законодавства та організаційних процедур є важливим для подолання цієї перешкоди, але потрібно робити більше. Наша компанія працює над системою uBird – гнучким та адаптивним продуктом штучного інтелекту, який може спростити та прискорити процес побудови нової України в кілька разів. Завдяки знанням та досвіду, отриманим під час діагностики фізичних дефектів ліній електропередач, Hepta може допомогти відновити та вдосконалити інфраструктуру країни

Всі інтереси сторін на одній хвилі

Основна мета uBird – прискорити процес відновлення інфраструктури України шляхом створення цифрових двійників, що дозволить швидко приймати рішення на основі об’єктивних даних. uBird легко інтегрується з традиційними ERP-системами та державними цифровими рішеннями.

Ми маємо досвід поєднання uBird з SAP, UTG, Bentley Infrastructure Software. Інтегруючись з державними службами, бізнесом та комунальними підприємствами, uBird забезпечить безперешкодну співпрацю та прозорість у відновленні та розвитку основних послуг країни, таких як електрика, газ, вода, паливо та транспортні мережі.

Що отримує Україна

Ключовими перевагами для України є прискорення відновлення, підвищення ефективності, а також збільшення прозорості та зв’язку.

Використовуючи сучасні технології та рішення штучного інтелекту, uBird може значно скоротити час, необхідний для оцінки та ремонту пошкодженої інфраструктури. Використовуючи штучний інтелект і машинне навчання, uBird до 15 разів підвищить продуктивність і точність процесів інженерної оцінки та аудиту.

uBird багаторазово скорочує витрати на адміністрування інвестиційних проєктів і допомагає оптимізувати та контролювати розподіл ресурсів під час відновлення та подальшої експлуатації інфраструктури країни.

uBird створює довіру, надаючи об’єктивну картину того, що відбувається “на місцях”, одночасно доступну всім зацікавленим сторонам проектів відновлення.

Досвід Hepta для України

Ми маємо багаторічний досвід проектування, інспектування та обслуговування ліній електропередач, реалізувавши успішні проекти у 13 країнах світу. З 2019 року ми співпрацюємо з найбільшим оператором електромереж в Україні, ДТЕК-Мережі

За час війни наші інженери розробили нові можливості uBird.

Тепер цю систему можна швидко навчити працювати з будь-якою інфраструктурою, включаючи дороги, мости, трансформаторні підстанції, сонячні електростанції, котловани, трубопроводи, залізничні колії. І навіть лісові посадки та поля

Достатньо створити постійний потік даних про об’єкти, і система може автоматично формувати списки суттєвих дефектів за критичними параметрами протягом трьох місяців. Це підтверджено цифрами. Наш АІ швидко освоює будь-який аналіз, що вимагає візуальної оцінки.

Наші партнери, Est.dev, Intertrust та Польська політехніка, готові підтримати цей проект. Їхня підтримка допоможе нам масштабуватися і забезпечить безпеку та гнучкість для подальшого впровадження.

Дорожня карта

Наші цифри і терміни вказують на те, що півроку піде на адаптацію нашого рішення в “електромережевій вертикалі” енергетики, три місяці – на створення щільного проєкту для обраного регіону та співпрацю з “безпілотним флотом” України. Дванадцять місяців на інтеграцію з різними інфраструктурами та цифровою Україною (Дія, ProZorro, платформи підтримки підприємницьких проектів).

 

05.04.2024

Myths and realities: precision and accuracy of drone-based power line inspection

Myths and realities: precision and accuracy of drone-based power line inspection   Hepta’s industry survey revealed that some DSOs and TSOs are wary of adopting drones for power line inspection purposes because they believe inspection with drones produces less precise and less accurate data compared to traditional inspection methods.    Feedback from Hepta’s existing customers […]

Contact us to learn more about digitizing infrastructures and conducting utility inspection with drones and AI

Get in touch